Cappuccino Mermer

أنا أحتاج إلى مساعدة

Cappuccino Polished البلاط

هناك 5 أحجام مختلفة لهذا المنتج. يرجى الاطلاع على الجدول أدناه للاطلاع على الأحجام المتاحة.

كود الصنف: TL16282حجم: 61x121,9x1,2
كود الصنف: TL17176حجم: 30,5x61x1,2
كود الصنف: TL17177حجم: 61x61x2
كود الصنف: TL17258حجم: 7x14x1
كود الصنف: TL17175حجم: 45,7x45,7x1,2
تظهر الصورة المعروضة البنية الكلية للمنتج. قد تختلف في أبعاد مختلفة من المنتج الفعلي.

Cappuccino Mermer, Türkiye'den hafif ila orta bej bir mermerdir. Cappuccino Mermer, tedarikte bol miktarda ve zorlu zemin uygulamaları için mükemmel bir seçimdir. Zevk alın!

Mermer, döşeme, duvar kaplaması, parke malzemesi ve heykel ortamı olarak zamansız ve efsanevi bir geçmişe sahip bir metamorfik taştır. Tac Mahal, Davut Heykeli, Lincoln Anıtı, Washington Anıtı ve belki de yerel adliye veya hükümet merkezinizi düşünün. O zaman, mermerin yüzyıllardır insan uygarlığı üzerindeki kültürel ve faydacı etkisinin küçük bir örneğini düşündünüz.

Türkiye’de en fazla üretilen bej mermerler arasındadır. Genellikle açık ve koyu seleksiyon olmak üzere üretilen bej mermer çeşidimiz ocak yapısına göre farklı dokularda olabilir. Açık seleksiyon olarak üretilen Cappuccino mermerler açık arka fon üzerine kahverengi harelere sahip iken; koyu seleksiyon olarak üretilen Cappuccino mermerler ise koyu arka fonun üzerine krem harelere sahip dokulara sahiptir. Hareketli bir mermer çeşidi olmasına rağmen yüzey dokusunun homojen olması geniş mekan projelerinde rahatlıkla tercih edilmesini sağlamaktadır. Yüzeyin hareketli olması Cappuccino mermerin başka mermer çeşitleri ile ortak çalışmasına pek olanak vermemektedir. Geniş mekan uygulama alanları olan beş yıldızlı ve butil oteller, alışveriş merkezlerinde tek başına kullanılmaktadır.

استخدام

Banyo Zeminleri / Duvarları

Duş Duvarları